Odzież reklamowa i promocyjna Wrocław
Nadruki na odzieży, bluzy, koszulki reklamowe z własnym nadrukiem

Czapki, kurtki czy bielizna termoaktywna – odzież promocyjna z własnym nadrukiem to świetny sposób na reklamę marki i firmy.   Oferujemy ponad 100 produktów w 40 różnych kolorach. Wykonujemy nadruki na koszulkach od ręki, oferujemy także bluzy z logo firmy. To wyłącznie tekstylia wysokiej jakości, które będą długo służyć użytkownikom. Proponujemy do wykorzystania w promocji także nietypowe części garderoby. Nadruki na odzieży wykonane w MediaArt są solidne i trwałe. Dzięki temu nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich logotypy na koszulkach i bluzach promocyjnych będą widoczne w przestrzeni publicznej przez długi czas.

Nadruki na odzieży Wrocław

Damskie i męskie koszulki z nadrukiem to nie wszystko, co u nas znajdziesz. Oferujemy także czapki reklamowe z haftem komputerowym lub drukiem cyfrowym, firmowe bluzy oraz kurtki. Koszulki męskie, T-shirty damskie z nadrukiem, bluzy, kurtki oraz pozostałe produkty dostępne są w różnych rozmiarach. Możesz wybrać dowolne odcienie garderoby lub zdecydować się na jeden kolor. Oferujemy również odzież reklamową i promocyjną z nadrukiem w wersji dziecięcej – bluzy, czapeczki, koszulki polo i T-shirty. Możemy wykonać partię tekstyliów od kilku do zamówienia liczonego w tysiącach sztuk. Oprócz standardowych ubrań proponujemy także nadruki na odzieży powierzonej we Wrocławiu i innych regionach Polski. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

 

Koszulki z własnym nadrukiemKoszulki

U nas znajdziesz wysokiej jakości męskie T-shirty oraz koszulki damskie z nadrukiem. Wykonujemy koszulki z nadrukiem męskie, damskie oraz dziecięce. Proponujemy klasyczne T-shirty, koszulki polo oraz inne kroje.

SpodenkiBluzy i spodnie

Wykonujemy bluzy z nadrukiem: zdobione, w wielu kolorach i gramaturach.

KoszuleKurtki

Proponujemy kurtki odpowiednie na każdą porę roku; wiatroszczelne, wodoodporne, z kapturem lub podszewką.

CzapeczkiInne

Wykonujemy także pozostałe elementy odzieży promocyjnej i dodatki, w tym czapki reklamowe z nadrukiem. Proponujemy odzież klasyczną, slim-fit, sportową, a także formalną.