Luksusowe i ekskluzywne wizytówki

Mimo rozwoju nowych form kontaktu ekskluzywne wizytówki z nadrukiem wciąż są na czasie! Niewielki kartonik ma ogromny wpływ na wizerunek firmy, dlatego wszystkim naszym Klientom we Wrocławiu polecamy luksusowe bilety wizytowe, wykonane jedną z wielu technik. Oferujemy elegancki druk na papierach:

  • ozdobnych,
  • czerpanych,
  • kalandrowanych,
  • ryflowanych,
  • bezdrzewnych.

wizytówki luksusowe i ekskluzywne druk wrocław

Ekskluzywne i luksusowe teczki i wizytówki

Możemy zastosować także różne techniki druku: od cyfrowego przez offsetowy i sitodruk po solwent. Mamy nieograniczone możliwości techniczne, by zaprojektować dla Ciebie coś, co wyróżni Twoją luksusową wizytówkę spośród wielu innych.

Ekskluzywne wizytówki, dlaczego to takie ważne?

W reklamie graficznej liczy się przyciągnięcie uwagi odbiorcy. Ekskluzywne wizytówki z nadrukiem przekazują pozytywny komunikat i budzą zaufanie. Mogą decydować o tym, czy Klient sięgnie po telefon i skontaktuje się z Tobą. W MediaArt stawiamy na spersonalizowany projekt i wyjątkowy rezultat. Oprócz kilku rodzajów druku wykorzystujemy również efekty specjalne. Na wyjątkowych wizytówkach zawsze znakomicie prezentuje się tłoczenie druku. Możemy również zastosować wycieranie czy barwienie brzegów. Polecamy także wersje kaszerowane, które dają ogromne możliwości, jeśli chodzi o tworzenie oryginalnych biletów wizytowych.

wizytówki wypukłe i tłoczone Wrocław