Kalendarze reklamowe

Są zawsze atrakcyjnym, a zarazem praktycznym gadżetem, który przyda się w promocji przedsiębiorstwa czy budowaniu świadomości marki. Firmowe kalendarze to materiały reklamowe wyróżniające się wieloma zaletami – od bycia elementem wyposażenia biura aż po upominek dla klientów. W naszej agencji i drukarni we Wrocławiu pomożemy Ci je zaprojektować oraz wykonać. Realizujemy druk modeli biurkowych (piramidki), książkowych oraz ściennych (plakatowe, 1- i 3-dzielne) z własnym logo. Poznaj naszą ofertę!

Kalendarze firmowe – całoroczna wizytówka i reklama w jednym

Z pewnością są to produkty, które dzięki codziennemu użytkowaniu zapewniają całoroczną promocję Twojej  marce. Wręczanie firmowych kalendarzy reklamowych jest już niejako tradycyjną w wielu przedsiębiorstwach czy instytucjach. Dlatego decyduje się na nie wielu klientów, aby w prezencie świąteczno-noworocznym podarować je pracownikom, odbiorcom usług czy artykułów. Ci z kolei użytkują je w swoich biurach: wieszają na ścianie, rozstawiają na biurkach albo zapisują w nich daty spotkań.

Proponowane przez naszą drukarnię kalendarze z własnym logo są dla firm szukających gadżetu, z którym mogą dotrzeć do szerokiego grona klientów, prostym, a zarazem praktycznym rozwiązaniem. Ten atrakcyjny wizualnie nośnik informacji reklamowej spełnia również funkcję użytkową.

Kalendarze reklamowe Wrocław

 

Kalendarze z własnym logo – nieograniczone możliwości personalizacji

Ilość haseł, sloganów czy grafiki, jakie mogą się na tych gadżetach pojawiać, jest praktycznie nieograniczona. Już własne logo stanowi punkt wyjścia dla naszej drukarni we Wrocławiu do tego, aby spersonalizować kalendarze reklamowe oraz zamieścić na nich jeszcze inny obraz czy tekst, który będzie identyfikowany z daną firmą czy marką. W ich projektach często również dopasowuje się kolorystykę do branży oraz działalność, podobnie jak czcionki. Nierzadko również na tych materiałach odwzorowuje się np. wizytówki, przez co powstaje jeszcze bardziej spójny zestaw i przekaz.

Decydując się na druk kalendarzy reklamowych, warto się zastanowić nad tym, który format będzie najbardziej trafiony dla Twoich klientów. Chętnie doradzimy Ci w tej kwestii!

Zalety kalendarze reklamowych

Każdy z proponowanych przez nas formatów ma swoje zalety. W drukarni oferujemy reklamowe kalendarze dla firm:

trójdzielne wiszące – powierzchnia, na której widnieje reklama, jest niezmienna przez cały rok, a spojrzenie na cały kwartał pozwala tworzyć notatki i planować działania ze znacznym wyprzedzeniem,
biurkowe – przez 12 miesięcy stoją na biurku, a na ich tylnej części, skierowanej w stronę odwiedzającego klienta, warto umieścić własne logo itp.,
książkowe – wykorzystywane są praktycznie każdego dnia i na szeroką skalę, zwłaszcza przez handlowców, a na okładce lub wewnątrz możesz sobie pozwolić na dowolną personalizację,
plakatowe – mają przejrzysty układ i pozwalają maksymalnie wyeksponować powierzchnię reklamową przez cały rok.
Korzystając z druku w naszej agencji, możesz liczyć na atrakcyjny projekt i profesjonalne wykonanie!

Wrocław kalendarze reklamowe

Zleć projekt i druk kalendarzy reklamowych naszej drukarni!

Gdy więc zależy Ci na tym, aby klienci pamiętali o Tobie przez cały rok, zdecyduj się na te gadżety! Wykorzystaj własne logo i inne elementy graficzne, aby dotrzeć z informacją o swojej firmie do jak najszerszego grona odbiorców, a my Ci w tym pomożemy! Nasza drukarnia kalendarzy reklamowych we Wrocławiu wykona dla Ciebie ich dowolną ilość na biurko, ścianę czy do planowania! Skorzystaj z możliwości, jakie daje ta nienachalna, ale za to skuteczna forma promocji.

Czekamy na Twoje zamówienie!

W naszej ofercie znajdują się również:

długopisy z nadrukiem
kalendarze reklamowe
kubki reklamowe
Luksusowe i ekskluzywne wizytówki
Szyldy reklamowe