Banery reklamowe Wrocław

Rozważasz zastosowanie tych materiałów promocyjnych w swoich działaniach marketingowych? Zdecyduj się na druk banerów reklamowych w naszej agencji we Wrocławiu! Możemy również pomóc Ci przygotować ich projekt. Nasi graficy zaproponują różne pomysły, a Ty spośród nich wybierzesz ten, który będzie najbardziej odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Mamy konkurencyjne ceny, a tworzone w drukarni reklamy są bardzo atrakcyjne wizualnie. Zapoznaj się z naszą ofertą drukowania!

Baner – postaw na zauważalną reklamę!

Dlaczego? Przede wszystkim dzięki dużej powierzchni zyskujesz wielkoformatową reklamę, którą odbiorcy komunikatu widzą z oddali. Masz więc szerokie możliwości w kwestii jej zadruku. Bez względu na to, czy będzie to fotografia, grafika z dużą liczbą szczegółów, efektownie przygotowany projekt spełni swoje zadanie.

Zapewniamy banery reklamowe z wytrzymałych materiałów, które są nie tylko odporne na wilgoć, blaknięcie, ale i zmienną temperaturę. Dzięki temu i zastosowaniu nasyconych kolorów oraz najwyższej jakości nadrukom akcesoria będą się atrakcyjnie prezentować przez bardzo długi czas.

Możemy Ci zaoferować je w formie druku m.in. jednostronnego, dwustronnego i odblaskowego. Jeśli natomiast chodzi o rodzaj materiału, na jakim może znaleźć się reklama, proponujemy Ci baner np.:

  • plandekowy – który zazwyczaj stosuje się w przypadku produktów o mniejszych rozmiarach, drukowany jest w pełnym kolorze, z metalowymi oczkami dookoła, co umożliwia zamontowanie go praktycznie w każdym miejscu. Wykonany z PCV o solidnej gramaturze (380-700 g/m2), wykazuje wysoką odporność na wilgoć, wiatr oraz inne czynniki mechaniczne, a także jest wygodny w transporcie i do zamocowania;
  • siatka mesch – najczęściej wykorzystywana jest do wydruków wielkoformatowych, odporna na wiatr.

Banery reklamowe Wrocław

Chętnie doradzimy Ci, jakiego rodzaju materiały wybrać do drukowania artykułów promocyjnych. Dostosujemy je zarówno do treści, która ma się na nich znaleźć, jak i miejsca montażu.

Profesjonalne drukowanie banerów reklamowych we Wrocławiu

Usługę realizujemy kompleksowo, poczynając od opracowania koncepcji, przez jej akceptację aż po wykonanie gotowego produktu. Drukowanie banerów reklamowych w naszej firmie we Wrocławiu obejmuje też gotowe projekty, które nam dostarczysz.

Wszystkie oferowane przez nas artykuły powstają z wytrzymałych materiałów, odpornych na wilgoć, blaknięcie i zmienną temperaturę. Z kolei nasycone kolory i najwyższej jakości nadruki na banerach sprawiają, że prezentują się atrakcyjnie przez bardzo długi czas. Przyjmujemy zlecenia również na takie o nietypowych kształtach i bardzo dużych rozmiarach.

Zainwestuj w trwałą i estetyczną reklamę! Zleć nam ją do druku!

Wrocław reklamowe banery